Lidl zamknie na prawie dwa miesiące sklep. Klienci będą musieli robić zakupy w innym mieście

lidl
Lidl | fot. Dominik Wąsik

Lidl przygotowuje się do remontu swojego sklepu przy Al. Lotników Polskich w Świdniku. Na czas prac obiekt będzie zamknięty, a klienci chcący robić zakupy w Lidlu będą musieli pojechać do innego miasta.

Remont sklepu Lidl Świdnik

Lidl w Świdniku jest jednym z około 800 sklepów niemieckiej sieci dyskontowej w Polsce i zdobył już w tym mieście grono wiernych klientów. Widać to chociażby po jego obszernym parkingu, który bardzo często jest zatłoczonym. Niebawem jednak sklep zostanie zamknięty.

„Sklep Lidl w Świdniku od 29 czerwca będzie zamknięty z powodu remontu, ponowne otwarcie obiektu nastąpi 25 sierpnia” – Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Zakres remontu obejmie m.in. wymianę nawierzchni parkingu wraz z modernizacją terenów zielonych, odświeżenie wnętrza i elewacji budynku, wymianę wyposażenia sklepu oraz modernizację oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

W czasie remontu sklepu Lidl w Świdniku klienci będą mogli dokonać zakupów z 5-procentowym rabatem w sklepie sieci w Lublinie przy ul. Grabskiego 1.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zwracam się z prośba do kierownictwa remontu Lidl w Świdniku o wykonanie dogodnego przejścia
    do sklepu od strony wschodniej. Swoją prośbę uzasadniam tym,że większość mieszkańców pobliskich
    dzielnic kierują swoje kroki do sklepu od strony wschodniej. /Tam są też fragmenty dawnych schodów/.
    Przepraszam za zbyt póżne zauważenie problemu.