Lidl rozdaje pieniądze klientom! 10 złotych dla każdego

lidl
Lidl | fot. Dominik Wąsik

Od środy do soboty każdy może dostać 10 złotych na zakupy w Lidlu. Promocja dotyczy klientów sieci Lidl, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Lidl Plus w trakcie zakupów.

10 zł Lidl Plus

Lidl Polska przygotował akcję specjalną dla użytkowników aplikacji Lidl Plus – dodatkowy kupon 10 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Lidl. Aby otrzymać specjalny kupon, wystarczy spełnić jeden warunek. Od środy 18.05 do soboty 21.05 podczas zakupów należy zrealizować jeden z kuponów dostępnych w aplikacji Lidl Plus (w akcji nie biorą udziału kupony z ofertą alkoholową, w tym kupony piwne).

W zamian każdy klient otrzyma kupon pozwalający na obniżenie o 10 zł rachunku za kolejne zakupy za minimum 100 zł. Klienci muszą się jednak spieszyć – na wykorzystanie vouchera będą mieć 3 dni od jego otrzymania. Miłośników promocji na pewno ucieszy fakt, że kuponu można będzie użyć, kupując niemal każdą z dostępnych kategorii produktów od świeżej żywności po elektronikę dostępną na półkach sklepów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.