Lidl promocja piwa wrzesień 2021. Piwo za darmo 4+4 gratis. Zasady promocji

Promocja na piwo butelkowe w Lidlu
Promocja na piwo butelkowe w Lidlu | fot. Dominik Wąsik

Do sklepów sieci Lidl wraca popularna promocja na piwo butelkowe. Tylko w piątek 17 września promocja na piwo 4+4 za darmo. Poniżej publikujemy zasady promocji i listę piw objętych promocją.

Promocja na piwo Lidl wrzesień 2021

W piątek 17.09.2021 we wszystkich sklepach sieci Lidl będzie obowiązywała promocja na piwa 4+4 za darmo. Promocją objęte będą wszystkie piwa butelkowe, w tym kraftowe. Klienci muszą mieć aktywną aplikację Lidl Plus, w której znajdziemy promocyjny kupon na piwo 4+4 gratis.

Kupon na piwo w aplikacji Lidl Plus na piwo 4+4 obowiązuje w piątek 17 września lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich stacjonarnych sklepach sieci Lidl w całej Polsce. Kupon na darmowe piwa w Lidlu można wykorzystać tylko raz.

Zasady promocji: Przy zakupie 8 dowolnych piw butelkowych klient otrzymuje rabat w wysokości -50 proc. na każdą z 8 sztuk, w przypadku jednorazowego zakupu większej ilości sztuk, rabat nalicza się na 8 najtańszych z nich. Piwa można mieszać dowolnie, ale rabat zostanie naliczony na 4 najtańsze.

Aby otrzymać rabat na piwa:

  1. Aktywuj kupon w aplikacji Lidl Plus
  2. Wybierz produkty objęte promocją (wszystkie piwa butelkowe)
  3. Zeskanuj cyfrową kartę Lidl Plus przy kasie

Promocją 4+4 gratis są objęte piwa: Somersby, Pinta, Desperados, Budweiser, Perlenbacher, Garage, Tyskie, Paulaner, Zlatý Bažant, Corona, Lech, Lech Free, Heineken, Redd’s, Captain Jack, Łomża, Carlsberg, Pilsner Urquell, Żywiec, Hardmade i Argus.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.