Lidl promocja na piwo 4+4 za darmo w środę 2 czerwca – 2.06.2021

IMG 20190905 192309
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do sklepów Lidl przed długim weekendem czerwcowym wraca popularna promocja na darmowe piwa. W środę 2 czerwca będzie można kupić wybrane piwa 4+4 gratis.

Lidl promocja na piwo 4+4 2.06.2021

W związku z nadchodzącym długim czerwcowym weekendem Lidl szykuje promocję na darmowe piwa. Z podobną ofertą wyszła wcześniej Biedronka. Wystarczy kupić określoną liczbę butelek, a za część nie zapłacimy ani grosza.

W sklepach Lidl już 2 czerwca będzie można skorzystać z promocji na piwo 4+4. Jej warunki polegają na tym, że klient, kupując 8 butelek wybranego piwa, zapłaci tylko za cztery z nich. Od rachunku odjęta zostanie łączna cena czterech najtańszych piw. Warto tutaj podkreślić, że w ramach promocji, wybrane piwa można dowolnie mieszać.

Aby skorzystać z promocji Lidla, należy aktywować odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus. Z akcji można skorzystać jedynie raz na każdą kartę lojalnościową. Na dokładną listę piw objętych promocją musimy jeszcze poczekać. Zostanie ona udostępniona dzień przed promocją.

Wśród piw, które będzie można kupić w promocji 4+4 są takie marki jak m.in. Garage, Perlenbacher, Argus, Nepomucen, Somersby, Tyskie, Paulaner, Hardmade, Desperados, Heineken, Budweiser.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.