Lidl jajka za darmo. Jest jeden warunek, który trzeba spełnić, by skorzystać z promocji

jajka w wytłaczance
Jajka w wytłaczance | fot. Adobe Stock

Jajka za darmo w Lidlu? Tak, ale nie dla wszystkich. Sklep wdraża kolejną ofertę w ramach akcji „Lidl Plus chroni rodziny przed inflacją”. Od 22 do 27 sierpnia klienci, którzy korzystają z aplikacji Lidl Plus, będą mogli niemało zaoszczędzić dzięki promocji na jajka. Na czym ona polega?

Lidl jajka za darmo

Lidl znów zaskoczy swoich klientów. Po niedawnych promocjach na darmowe masłoser gouda i mleko, ze 100 proc. zwrotem ich ceny, już od poniedziałku 22 sierpnia we wszystkich sklepach sieci rozpoczęła się nowa akcja promocyjna. Ze specjalnej oferty klienci będą mogli skorzystać do 27 sierpnia, lub do wyczerpania zapasów.

We wskazanym terminie klienci, którzy kupią jajka Złota Nioska 10 szt. wielkość Lzeskanują aplikację Lidl Plus, otrzymają 100 proc. zwrotu ceny w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy za minimum 15 zł. Z kwoty zakupu wyłączone są napoje alkoholowe (w tym piwa), wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Szczegóły dotyczące tej promocji zawarto w aplikacji Lidl Plus.

O Lidlu

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11 550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.