Lidl Happy Hours 9.05 23. Co dziś w promocji

Lidl Happu Hours - co dziś w promocji: oferta
Lidl Happu Hours - co dziś w promocji: oferta | fot. Lidl Polsa

Lidl przygotował dla klientów wyjątkową ofertę promocyjną. Happy Hours w Lidlu to megarabaty na wybrane produkty z aplikacją Lidl Plus. Sprawdź, na czym polega promocja Lidl Happy Hours i jakie produkty są dziś w promocji.

Lidl Happy Hours

Happy Hours to najnowsza oferta promocyjna przygotowana przez Lidl Polska. Happy Hours obowiązuje codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-13:00 we wszystkich sklepach sieci Lidl w Polsce. Happy Hours to codzienne megarabaty na wybrane produkty. Aby skorzystać z oferty, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus.

Kupon Happy Hours w aplikacji Lidl Plus można aktywować w godzinach 11:00-13:00 i należy go wykorzystać w trakcie zakupów w tych samych godzinach. Kupon traci ważność po godzinie 13:00. Lidl w ramach promocji codziennie oferuje inne produkty w rabatach sięgających nawet ponad 50 proc. Listę produktów objętych promocją można sprawdzić w aplikacji Lidl Plus lub na stronie Lidla.

Happy Hours Lidl – dziś 9.05 2023

Co dzisiaj w promocji? Poniżej lista produktów w promocji Lidl Happy Hours we wtorek 9.05.2023.

ProduktLimitCena
Brak produktów w promocji Happy Hours

Najczęściej zadawane pytania

Lidl Happy Hours godziny

Oferta Happy Hours w Lidlu obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-13:00. Przez dwie godziny klienci mogą skorzystać z wyjątkowej promocji na wybrane produkty, które codziennie się zmieniają.

Happy Hours Lidl kupon

Aby skorzystać z oferty Happy Hours w Lidlu, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus, który upoważnia nas do skorzystania z promocji. Codziennie w aplikacji Lidl Plus pojawiają się inne kupony.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.