Lidl – godziny otwarcia sobota. Do której godziny czynny jest Lidl w sobotę?

lidl
Lidl | fot. Dominik Wąsik

Wielu internautów szuka informacji o godzinach otwarcia sklepów sieci Lidl w sobotę. W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach otwarte są sklepy Lidl w sobotę.

Lidl godziny otwarcia sobota

Osoby niemające czasu zrobić większych zakupów na tygodniu szukają informacji o godzinach otwarcia sklepów sieci Lidl w weekendy, a szczególnie w sobotę. W niedziele sklepy Lidl są zamknięte. Wyjątkiem jest siedem niedziel handlowych, podczas których może być prowadzony handel w sklepach. Szczegóły: Kalendarz niedziel handlowych 2022

W jakich godzinach Lidl jest otwarty w sobotę? Jak się okazuje, wszystko zależy od lokalizacji sklepu. Większość sklepów wolnostojących otwiera się od godziny 6:00 i zamyka o 22:00. Dokładne godziny otwarcia Lidla sprawdzisz przy drzwiach wejściowych sklepu. Sklepy Lidl w galeriach handlowych najczęściej otwierane są i zamykane w godzinach funkcjonowania obiektu.

Kto jest właścicielem Lidla?

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 11 550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.