Startuje letnia edycja biegów City Trail. Ostatnie godziny zapisów internetowych

CITY TRAIL onTour 4

Lublin zapoczątkuje cykl letnich biegów City Trail onTour. Elektroniczne zapisy do lubelskiego biegu trwają do końca dzisiejszego dnia.

 

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu. Pierwsza impreza zaplanowana jest na 17 lipca nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie (okolice Kempingu Dąbrowa).

 

Zapisy przez internet na każdą imprezę kończą się zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Lublina potrwają do końca dnia, w czwartek – 13 lipca. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów – o ile nie wyczerpie się limit miejsc. Ten wynosi 500 osób na lokalizację.

 

Na listach startowych jest łącznie ponad 2800 dorosłych i blisko 800 dzieci. – Największa frekwencja zapowiada się w Bydgoszczy, Poznaniu i właśnie w Lublinie, gdzie opłaconych jest już ponad 360 dorosłych i blisko 70 dzieci – mówi Justyna Grzywaczewska, PR manager City Trail.

 

Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł.

 

Start biegu głównego na 5 km odbędzie się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km.

 

Więcej informacji znajduje się na www.ontour.citytrail.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.