Łęczna: Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Trojanowskiej

Policjanci z Łęcznej poszukują zaginionej 26 – letniej Katarzyny Trojanowskiej, która 4 sierpnia wyszła z domu. Kobieta do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej pod nr tel. tel. 81 752-72-10 lub 997, 112.

Zaginiona to:

Katarzyna Trojanowska lat 26

zam. Łęczna

Rysopis zaginionej: : wzrost ok. 160 cm., waga 55 kg., sylwetka szczupła, włosy krótkie kręcone, koloru ciemny blond z  pasemkami. Twarz owalna, oczy niebieskie. Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na jednej z dłoni.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje dot. miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. 81 7527210 lub 997, 112.

68-68120materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.