Lato w mieście 2019. Wakacyjne zajęcia dla dzieci w Lublinie. Sprawdź, co w programie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od poniedziałku ruszą zapisy do tegorocznej edycji wakacyjnych zajęć „Lato w mieście 2019”. Przedstawiamy program zajęć i atrakcji dla dzieci i uczniów z Lublina. Dalsza część informacji poniżej.

,,Lato w mieście” to coroczna akcja, w ramach której przez całe wakacje odbywają się różne zajęcia, wycieczki czy warsztaty. Mogą wziąć w nich udział dzieci i młodzież zamieszkała w Lublinie. Atrakcje są bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze zapisy na wybrane zajęcia. W tym roku ,,Lato w mieście” zaplanowane jest od 22 czerwca – 31 sierpnia 2019 r.

Lato w mieście 2019, Lublin: zapisy na zajęcia

Na chętnych czekają półkolonie, wycieczki, warsztaty turystyczne i kulinarne, zajęcia artystyczne, rekreacyjne i sportowe. Tradycyjnie pojawiło się kilka nowości, m.in.: warsztaty wycinanki lubelskiej, ECO&recyclingu, malowania ceramiki i tworzenia kalejdoskopów.

Myślę, że każdy z nas pamięta jak wiele radości sprawiały nam w dzieciństwie wakacje. Lato to czas zabawy i radości. Część dzieci wyjedzie choć na kilka dni poza Lublin, ale zdecydowaną większość wakacji dzieci spędzą w Lublinie. I właśnie dlatego warto sprawić, by ten czas w mieście były wspaniałą przygodą” – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Zapisy prowadzone będą od 10 czerwca bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.lato.lublin.eu. Z tegorocznej oferty będzie mogło skorzystać ponad 7 000 dzieci.

Program tegorocznej edycji programu „Lato w mieście 2019” przedstawiamy na kolejnej stronie – kliknij w poniższy przycisk.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.