Lato w mieście z AZS UMCS. Zapisz się na bezpłatne zajęcia w bubble football

Treningi w nowej formie aktywności ruchowej – bubble football dla wszystkich nie zależnie od płci czy wieku. Liczy się dobra zabawa. Zapisz się już teraz!

 

Bubble football to nowy wymiar piłki nożnej. Nowy rodzaj sportu daje mnóstwo radości i wywołuje uśmiech na twarzach wszystkich, nawet tych którzy obserwują efektowne upadki.

 

Opiera się na podstawowych zasadach piłki nożnej, czyli kto strzeli więcej bramek ten wygrywa przy użyciu ogromnych dmuchanych kul.

 

Celem zajęć jest budowanie więzi rodzinnych i pokoleniowych poprzez sport jak i zwiększenie zainteresowania nowymi formami aktywności ruchowej. Sprawdź szczegóły i zapisz się! –> klik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.