Śmiertelny wypadek na DK19. Mężczyzna próbował przebiec przez ruchliwą drogę

68 122591
Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19 w Lasach przed Kraśnikiem | fot. Policja Kraśnik

Mężczyzna próbował przebiec przez jezdnie na ruchliwej drodze K-19 w Lasach przed Kraśnikiem. Mężczyzna wybiegł wprost pod samochód osobowy zza pojazdu jadącego w przeciwnym kierunku.

W piątek na drodze krajowej nr 19 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem pieszego. Według wstępnych ustaleń policjantów do zdarzenia doszło, gdy 40-letni mężczyzna usiłował przebiec przez ruchliwą drogę.

– Mężczyzna wybiegł zza pojazdu jadącego w kierunku Kraśnika i został uderzony przez toyotę. Kierujący toyotą nie miał żadnych szans na uniknięcie uderzenia w przebiegającego pieszego – relacjonuje Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

W wyniku zdarzenia 40-latek z bardzo poważnymi obrażeniami przewieziony został do szpitala w Kraśniku, gdzie pomimo długotrwałej reanimacji zmarł. Policjanci na miejscu wypadku wykonywali czynności, które były nadzorowane przez Prokuratora Rejonowego.

Teraz kraśniccy policjanci zajmują się wyjaśnieniem wszystkich szczegółów i okoliczności w jakich doszło do wypadku. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący toyotą mężczyzna był trzeźwy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.