Kursantka nie zdała, chciała przekupić egzaminatora. Ten zareagował inaczej, niż się spodziewała

egzamin prawo jazdy samochód word lublin elka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

47-latka nie zdała egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Ale się nie poddała. Wyciągnęła kopertę z pieniędzmi i tak chciała wpłynąć na zmianę decyzji. Egzaminator przywiózł kobietę prosto na komendę. Teraz kursantka stanie przed sądem.

Nie zdała egzaminu na prawo jazdy. Próbowała przekupić egzaminatora

O sprawie biłgorajską policję powiadomili pracownicy Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Biłgoraju. To tam do egzaminu praktycznego na prawo jazdy przystąpiła 47-letni mieszkanka powiatu biłgorajskiego. I jak się okazało, próbowała wręczyć łapówkę.

Policjanci ustalili, że 47-letnia kursantka podczas praktycznego egzaminu na prawo jazdy odbywającego się na terenie Biłgoraja chciała przekupić egzaminatora, wręczając mu kopertę pieniędzmi w zamian za pozytywny wynik egzaminu.

Egzaminator przywiózł kobietę prosto na komendę. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy niej ponad 1 000 złotych, którymi jak się przyznała, chciała przekupić egzaminatora. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut udzielenia korzyści majątkowej.

Zatrzymanemu niedoszłemu kierowcy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.