Kurierzy Poczty Polskiej dostarczą paczki mieszkańcom Lublina także w sobotę

poczta polska podpis elektroniczny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Poczta Polska

Kurierzy Poczty Polskiej dostarczą przesyłki mieszkańcom Lublina także w sobotę. Usługa jest dostępna w okresie przedświątecznym i ruszyła 27 listopada.

Poczta Polska przesyłki w sobotę

Poczta Polska przygotowuje się do obsługi dużej ilości przesyłek, jakie Polacy otrzymują od znajomych lub zamawiają ze sklepów internetowych, w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Kurierzy Poczty Polskiej, począwszy od 27 listopada, doręczają przesyłki także w soboty.

„Lista miast, których mieszkańcy mogą spodziewać się w sobotę wizyty pocztowego doręczyciela, jest stale rozszerzana. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie doręczania przez 7 dni w tygodniu, w kilku mazowieckich miastach” – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

W sobotę pocztowi kurierzy rozniosą paczki mieszkańcom województw (i miast): dolnośląskiego (Dzierżoniowa, Legnicy, Jeleniej Góry, i Wrocławia), lubelskiego (Lublina), łódzkiego (Łodzi), małopolskiego (Kraków), mazowieckiego (Siedlec), podkarpackiego (Rzeszowa), śląskiego (Bytomia, Chorzowa, Gliwic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Tarnowskich Gór i Zabrza), świętokrzyskiego (Kielc), wielkopolskiego (Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, gminy Komorniki) oraz zachodniopomorskiego (Szczecina).

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.