Kurier Lubelski ma już 60 lat. Wszystkiego najlepszego!

Siedziba Kuriera Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie
Siedziba Kuriera Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie

Kurier Lubelski to najstarsza gazeta papierowa na naszym lokalnym rynku mediów. Dlatego tym bardziej, z wielką satysfakcją, pragniemy złożyć na ręce wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie Kuriera Lubelskiego najserdeczniejsze życzenia z okazji 60-lecia!

 

Dziś Kurier Lubelski obchodzi swoje 60-lecie pierwszego wydania. Pierwszy powojenny numer gazety ukazał się 24 marca 1957 roku.

 

Dla nas Kurier Lubelski to pozycja obowiązkowa każdego dnia. To swoista przyjemność obcowania z wydaniem papierowym, ale także elektronicznym. To również przyjemność zgłębiania tekstów niezwykle doświadczonych i niezwykle skrupulatnych dziennikarzy.

 

Dla naszego, stosunkowo najmłodszego portalu internetowego na rynku, zawsze Kurier Lubelski był wyznacznikiem jakości i tego, jak dobry dziennikarz powinien pracować.

 

Dlatego z wielką przyjemnością pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie Kuriera Lubelskiego! 🙂

Życzy,

redakcja Spotted Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.