Kumulacja w Lotto rozbita – 20.06.2024! Mieszkaniec województwa lubelskiego wygrał ponad 9 mln zł

grafika wygrana w Lotto Tomaszów Lubelski czerwiec 2024
fot. Lotto

Totalizator Sportowy poinformował, że „szóstka”, która padła w losowaniu Lotto 20 czerwca, jest warta dokładnie 9 136 886,50 zł. Osoba, która wytypowała poprawnie sześć liczb, zrobiła to w Tomaszowie Lubelskim.

Szóstka Lotto w Tomaszowie Lubelskim

Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Rynek 10 w Tomaszowie Lubelskim. Główna wygrana wynosi 9 136 886,50 zł. Ostateczna kwota, jaka trafi do zwycięzcy, będzie jednak niższa. Od każdej wygranej pobierany jest bowiem 10-proc. podatek.

Oto liczby wylosowane 20 czerwca 2024 r. w Lotto: 4, 12, 13, 14, 22, 32. Jak podaje Totalizator Sportowy, czwartkowa „szóstka” jest najwyższą odnotowaną w tym mieście.

Warto podkreślić, że szczęśliwe liczby zostały wytypowane samodzielnie przez nowego Lottomilionera.

Szczęśliwcowi gratulujemy i zapraszamy do punktów LOTTO i na www.lotto.pl, a także do gry przez aplikację!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.