Kuchnia św. Brata Alberta prosi o mięso i warzywa

Kuchnia św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Kuchnia św. Brata Alberta funkcjonująca przy ul. Zielonej 3 apeluje do mieszkańców Lublina o pomoc w zapełnieniu piwnic i magazynu Bractwa.

Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie po raz kolejny apeluje do mieszkańców o pomoc w zaopatrzeniu kuchni św. Brata Alberta w celu zapewnienia posiłków dla podopiecznych.

Do kuchni św. Brata Alberta po ciepły posiłek przychodzą osoby ubogie, bezdomne, ale również i emeryci i renciści. Dla tych osób jest to często jedyny gorący posiłek w ciągu dnia.

Pracownicy i wolontariusze Bractwa czekają przede wszystkim na mięso i warzywa, bo tych produktów już brakuje w magazynach. Brak warzyw spowodowany jest tym, że wyczerpują się już jesienne zapasy.

Z darmowych posiłków przygotowywanych przez kuchnię Brata Alberta korzysta codziennie około 200-250 osób. Jadłodajnia Brata Alberta przy ul. Zielonej 3 czynna jest w dni powszednie od 9:30 do 11:30.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.