Ktoś zniszczył elewację na budynku. Nagroda za wskazanie sprawcy

IMG 8951
Zniszczona elewacja budynku przy ul. Nałęczowskiej | fot. nadesłane

Czytelnik Grzegorz poszukuje wandala, który zniszczył dopiero co odnowioną elewację na budynku. Za wskazanie sprawcy wyznaczył nagrodę pieniężną.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek przy ul. Nałęczowskiej 137 w Lublinie. Na odnowionej zaledwie tydzień temu elewacji budynku mieszkalno-usługowego wandal namalował „to coś”.

– Chciałbym wręczyć artyście nagrodę za uszkodzenie nowej wykonanej tydzień temu elewacji, ewentualnie przekażę nagrodę osobie, która wskaże tego artystę – mówi czytelnik Grzegorz.

Czytelnik Grzegorz wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 1,5 tys. zł za wskazanie sprawcy. Informacje można przekazywać pod numerem telefonu 691 053 323 lub przez naszą redakcję – [email protected]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.