Ktoś zdewastował i podpalił kapliczkę w lesie pod Lublinem

350 178184 2
Zdewastowana kapliczka w lesie Dąbrowa pod Lublinem | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia drewnianej kapliczki w lesie Dąbrowa pod Lublinem. Do aktu wandalizmu doszło w listopadzie.

Do zdarzenia doszło w okresie od 7 do 12 listopada na terenie kompleksu leśnego Dąbrowa pod Lublinem. Nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia drewnianej kapliczki, która została przewrócona, zdewastowana i podpalona.

Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat tego zdarzenia, był świadkami lub wie, kto dopuścił się uszkodzenia, proszony jest o kontakt z VII komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Wyżynnej 18, telefon 811 47 49 20 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.