Ktoś zanieczyścił wodę w Aqua Lublin. Zamknięto dużą część aquaparku

AquaLublin Mosir MarcinTarkowski piximo 10 e1449164597681
Aqua Lublin - Basen Olimpijski Lublin | fot. Marcin Tarkowski - www.piximo.pl

Do przyszłego czwartku niedostępna ma być duża część aquaparku w Aqua Lublin. Wszystko przez osobę, która zanieczyściła wodę w jednej z atrakcji.

Do tego incydentu doszło w sobotę w części dużej rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin. Klient zanieczyścił wodę w jednej z atrakcji. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

Na czas dezynfekcji wody w atrakcjach narażonych na zanieczyszczenie dostępne są atrakcje małej strefy, czyli basen zewnętrzny, leżanki z hydromasażem, ścianka wspinaczkowa i plac wodny dla dzieci.

Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na kompleks basenów zostały obniżone o 50 proc. Z przekazanych nam informacji przez jednego z pracowników wynika, że duża rekreacja ma prawdopodobnie być dostępna od czwartku 7 listopada.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tym razem puscil pawia ,ale tak sie dzieje jak przed wyjsciem na basen rodzice karmia dzieci .Troche logicznego myslenia