Ktoś wypłacił pieniądze z bankomatu i zapomniał je wziąć. Są do odebrania w komisariacie

68 156172
Znalezione pieniądze przy bankomacie w Łukowie | fot. KPP Łuków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione przez jednego z klientów przy bankomacie na terenie miasta.

W czwartek przed południem do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosił się 35-latek z gminy Łuków, który znalazł pieniądze w jednym z bankomatów na terenie miasta.

Mężczyzna wyjaśnił mundurowym, że chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, zauważył wystające z niego banknoty oraz wydruk potwierdzający transakcję. 35-latek domyślił się, że ktoś roztargniony pozostawił pieniądze w bankomacie i że zapewne będzie ich poszukiwał.

Nie zastanawiając się, znalezione w bankomacie 2000 złotych natychmiast przyniósł policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielowi. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela znalezionych przez 35-latka pieniędzy.

Osoba, która je utraciła i jest w stanie podać czas i dokładne miejsce zagubienia pieniędzy, a także numer karty bankowej, za pomocą której dokonano transakcji, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przecież bankomaty mają monitoring… po karcie można znaleźć właściciela… po co to całe pierdololo z podawaniem miejsca, godziny przez osobę, która zapomniała tych pieniędzy? A co jeśli pieniądze chciał wypłacić złodziej i spier.dolił zostawiając kasę?