Ktoś wrzucił na dach Stokrotki… pięć wózków sklepowych

82132724 2486627634987472 2369253399565697024 o
Wózki sklepowe na dachu Stokrotki we Włodawie | fot. Spotted: Włodawa

Klientów idących na poranne zakupy zaskoczył widok sklepowych wózków stojących na dachu Stokrotki przy ul. Korolowskiej we Włodawie. Kto i w jaki sposób je wniósł? Tego na razie nie wiadomo.

Na niecodzienny widok natrafił jeden z mieszkańców Włodawy we wtorkowy poranek. Nieznany sprawca postanowił wrzucić pięć wózków sklepowych na dach Stokrotki przy ul. Korolowskiej we Włodawie. Na miejscu interweniowali strażacy.

Zgadza się, taka sytuacja miała miejsce – o sprawie poinformowane zostały odpowiednie służby. Na miejscu pojawiła się m.in. straż pożarna traktując zdarzenie jako zagrożenie dla zdrowia osób postronnych. Informacja o zdarzeniu została również przekazana policji” – mówi Magdalena Maciejewska, rzecznik prasowy sieci Stokrotka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.