Ktoś uszkodził kolejną fontannę na placu Litewskim [ZDJĘCIA]

19495635 1456212237772767 494177053 o

W poniedziałek ktoś uszkodził kolejną fontannę linearną na placu Litewskim. Tym razem to pojazd firmy sprzątającej.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 3:15. O zdarzeniu zostaliśmy powiadomieni przez czytelnika Gabriela. Ktoś uszkodził drugą już z fontann linearnych na placu Litewskim.

 

Jak informuje Czytelnik za uszkodzeniem fontanny tym razem odpowiada pojazd firmy sprzątającej Kom-Eko. – Na kameralnych miejskiego monitoringu zarejestrowany został pojazd jednej z firm sprzątających. Znaleźliśmy ten pojazd, kierowca przyznał, że to on uszkodził fontannę – mówi Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej.

 

Sprawa została przekazana policji. Czy kierowca pojazdu nie widział uszkodzonej poprzedniej fontanny?

 

Przypomnijmy, że do uszkodzenia pierwszej z fontann doszło 15 czerwca. Na fontannę najechał bus policyjny. Czytaj więcej: Dopiero co oddany do użytku, a już uszkodzony. Policjanci zniszczyli chodnik na placu Litewskim

 

Wkrótce szczegóły – materiał aktualizowany –

 

Zdjęcia

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W zeszłym tygodniu w niedzielę, byłam świadkiem, gdy auto Kom-Eko jechało po Litewskim wąskim chodniczkiem i uderzyło w latarnię (latarnia się lekko zachwiała, auto pojechało dalej).

    Chodnik ten z pewnością nie jest przeznaczony dla służb porządkowych ;p

  2. Ciekawe kto za to zapłaci b o jak my to powinien być kategoryczny zakaz wjazdu w pewne obszary fontanny

  3. Mimo wszystko wydaje się, iż projektant lub wykonawca nie przewidzieli różnych sytuacji.

  4. Jedynym wyjściem z tej sytuacji pozostaje „obstawienie” ciągów fontann betonowymi bloczkami nie tylko na końcach ale też z każdego boku.

  5. Jak to budowali i widziałem tą pustą przestrzeń nakrytą płytą z góry to już zadawałem sobie pytania – kiedy to zostanie uszkodzone pojazdami? i długo nie trzeba było czekać…. kto widział jak to jest zbudowane ten wie, jaka to lipa…

  6. PROSTA sprawa lecz nie dla tych którzy są odpowiedzialni za stosowne oznaczenie i zabezpieczenie tej drogiej inwestycji …