Która pizzeria jest najlepsza w Lublinie? Czekamy na Wasze propozycje

pizza 386717 1280 e1454948030278
Zdjęcie ilustracji: pixabay.com

Pizza pizzy nierówna, dlatego wybierając miejsce, w którym ją zjemy, warto wiedzieć gdzie jest najlepsza. Wiadomo, że każdy lokal reklamuje się jako najlepszy, ale o tym, czy rzeczywiście taki jest, decydują klienci.

Trend na pizzę nie minie nigdy! Choć w Lublinie jest co najmniej setka pizzerii, to o dobrą pizzę wcale nie jest łatwo. Kiepskie, grube ciasto oraz składniki słabej jakości sprawiają, że pizzerie walczą o klienta jak największym rozmiarem i jak najniższą ceną.

Dlatego chcemy znaleźć najlepszą pizzerię w Lublinie, więc czekamy na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach oraz dlaczego właśnie taki wybór. Na Wasze komentarze czekamy do niedzieli do godziny 12. Później zrobimy głosowanie, by wiedzieć, które lokale możemy polecać naszym czytelnikom.

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Omen – cena, jedna z korzystniejszych w Lublinie, dużo dobrej jakości składników oraz ekspresowy dowóz na miejsce.

  2. arte del gusto, al nero – wloskie pizze na cienkim ciescie
    smart pizza – klasyczna

  3. Rafaello na Bursztynowej 1. Poza tym świetny wystrój i atmosfera…

  4. Bardzo dobra pizza jest w montowni pizzy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

  5. Tylko i wyłącznie Pizzeria Soprano!! Naćpana pani przyjmująca zamówienia i pijany kierowca, ale pizza sama w sobie bardzo smaczna i w miarę szybko dostarczona 😉

  6. Cienkie smaczne ciasto mają najlepsze w Gusto Dominium. W sumie pierwszy raz tam poszliśmy ze względu na promocje, a później to już wyłącznie dla jakości jedzenia i można powiedzieć, że naprawdę dobrze trafialiśmy. Bardzo fajną mają kuchnię, jakościową, jedzenie jest rzeczywiście smaczne i powtarzalne. Potrafią doradzić, mają duży wybór – a szczególnie polecam próbowanie u nich tych najbardziej oryginalnych produktów…

  7. Jakubowice koninskie, Pizzeria na Poddaszu. Tam jest pizza, a nie jakies sieciowki. Polecam