Kto zajmie się murawą na Arenie Lublin? MOSiR szuka firmy

Arena Lublin murawa mecz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie szuka firmy, która będzie się opiekować murawą stadionu Arena Lublin i jego boisk treningowych.

Umowa z obecną firmą zajmującą się pielęgnacją murawy głównego boiska Areny Lublin i jego boisk treningowych wygasa z końcem kwietnia. Dlatego już teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie szuka wykonawcy, który rozpocząłby prace od 1 maja.

Wyłoniona w przetargu firma nie będzie fizycznie zajmować się utrzymaniem murawy – od tego są greenkeeperzy pracujący dla MOSiR-u. Firma będzie miała za zadanie opracować plan prac dla greenkeeperów i wytyczne dot. ochrony muraw boisk podczas imprez rozrywkowych.

Do zadań wykonawcy będzie też sporządzenie listy środków ochrony roślin, nawozów, nasion traw oraz innych preparatów preparatów roślinnych niezbędnych do utrzymania muraw.

Umowa ma być zawarta na rok, z wyłączeniem grudnia 2019 r. i stycznia 2020 r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.