Kto ją rozpoznaje? Zapłaciła za zakupy kartą znalezioną w autobusie

Policja poszukuje młodej kobiety ze zdjęcia
Policja poszukuje młodej kobiety ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Przywłaszczyła kartę znalezioną w autobusie, a następnie kilkukrotnie za jej pomocą zapłaciła za zakupy. Policja publikuje wizerunek młodej kobiety i prosi o pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Zapłaciła za zakupy kradzioną kartą

Do zdarzenia doszło 7 marca w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że młoda kobieta znalazła kartę płatniczą w autobusie komunikacji miejskiej. Następnie przy jej pomocy kilkukrotnie płaciła za zakupy.

Jej wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Policja poszukuje młodej kobiety ze zdjęcia
Policja poszukuje młodej kobiety ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.