Krzysztof Gonciarz odwiedzi Lublin. Kiedy i gdzie?

Krzysztof Gonciarz to znany polski youtuber, który na co dzień mieszka i pracuje w Japonii. Od kilku tygodni przebywa w Polsce i odwiedza kolejne polskie miasta. Wkrótce zawita do Lublina. Kiedy i gdzie spotkamy Gonciarza?

Krzysztof zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów wideo na własne kanały YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Od jakiegoś czasu mieszka w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką Kasią prowadzi firmę zajmującą się produkcją wideo. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Od kilku tygodni Krzysztof i Kasia przebywają w Polsce, odwiedzają kolejne polskie miasta, a na spotkania z nimi przychodzą setki osób. Teraz przyszedł czas na Lublin.

– Prawdopodobnie ostatnie duże spotkanie z widzami w ramach mojego tegorocznego tournée po Polsce odbędzie się w Lublinie, a dokładniej w Centrum Spotkania Kultur – pisze Krzysztof Gonciarz.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Patroni, którzy wspierają twórcę przez platformę internetową będą mieli możliwość przybić sobie w Krzysztofem czy Kasią piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie z fanami odbędzie się 17 listopada w Centrum Spotkania Kultur.

Wstępny harmonogram:

16:00-17:30 – wcześniejszy wstęp dla Patronów, czas na zdjęcia z Patronami
18:00-20:00 – właściwe spotkanie z panelem Q&A na scenie dla wszystkich w sali operowej

(fot. mat. organizatora)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.