Krzysztof Gonciarz dziś w Lublinie. Spotkanie w CSK [PROGRAM]

Już dziś znany youtuber Krzysztof Gonciarz odwiedzi Lublin. W Centrum Spotkania Kultur spotka się ze swoimi fanami. Przedstawiamy program spotkania.

– Prawdopodobnie ostatnie duże spotkanie z widzami w ramach mojego tegorocznego tournée po Polsce odbędzie się w Lublinie, a dokładniej: w Centrum Spotkania Kultur (CSK)! – pisze.

Krzysztof Gonciarz jest znany m.in. z serii filmów z Japonii, czy show „Zapytaj Beczkę”. Po półtora roku pobytu w kraju kwitnącej wiśni przyjechał do Polski. Na spotkania z nim w dużych miastach przychodzi nawet po 1,5 tys. osób.

Program spotkania z Gonciarzem:

1) Wejście na event:
15:00 – otwarcie punktu rejestracji. UWAGA! Bez zameldowania się w tym punkcie nie zostaniesz wpuszczony na Salę Operową, dotyczy to także PATRONÓW.
15:00 – otwarcie sklepu z gadżetami

2) Część dla Patronów z osobami towarzyszącymi:
15:30 – otwarcie Sali Operowej dla Patronów
16:00-17:30 – spotkanie z Patronami w Sali Operowej: czas na zdjęcia i przybicie „piątki”

3) Właściwe spotkanie:
17:30-otwarcie Sali Operowej dla wszystkich
18:00-20:00 – część oficjalna

Spotkanie z fanami odbędzie się 17 listopada w Centrum Spotkania Kultur.

Poleć Gonciarzowi miejsce godne odwiedzenia. Wideo od minuty 5:25

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.