Krzaki marihuany w kanale samochodowym. Kryminalni zatrzymali dwóch braci

68 166473
Uprawa marihuany w kanale samochodowym | fot. KMP Chełm

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą dwaj bracia z gm. Rejowiec Fabryczny. Mężczyźni na terenie posesji uprawiali marihuanę. Do tego celu wykorzystali kanał samochodowy w garażu.

Chełmscy kryminalni współpracując z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku przeszukali w środę teren jednej z posesji w gminie Rejowiec Fabryczny. Znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 20 roślin konopi indyjskich i ponad 100 gram gotowego suszu.

Jak się okazało, uprawa prowadzona była w nietypowym miejscu, bo w kanale samochodowym w garażu przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali mieszkających tam dwóch braci w wieku 31 i 36 lat.

Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

68 166475
Uprawa marihuany w kanale samochodowym | fot. KMP Chełm

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.