Krwawy finał rodzinnej awantury. Młody mężczyzna chwycił za nóż i podciął sobie przedramię

nóż
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Dzięki szybkiej interwencji dzielnicowych udało się uratować życie 24-latkowi, który w trakcie rodzinnej awantury chwycił za nóż i podciął sobie przedramię.

Do zdarzenia doszło w środę na terenie jednej z miejscowości w gminie Jabłoń. Do parczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że po rodzinnej sprzeczce 24-latek podciął sobie przedramię. Mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy.

Dyżurny powiadomił pogotowie ratunkowe oraz skierował na miejsce dzielnicowych, którzy byli w sąsiedniej miejscowości i jako pierwsi przybyli na miejsce. Mundurowi natychmiast udzielili pomocy.

Krwawienie było na tyle obfite, że policjanci aby je zatamować, użyli swoich pasów służbowych. Do momentu przyjazdu karetki monitorowali jego funkcje życiowe” – mówi asp. Artur Łopacki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Mężczyzna w stanie przytomnym został przekazany służbom medycznym. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i ich właściwej reakcji nie doszło do tragedii.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.