Krasnystaw: Pijany motorowerzysta przewrócił się przed nadjeżdżającym radiowozem

Krasnystaw: Pijany motorowerzysta przewrócił się przed nadjeżdżającym radiowozem - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Do nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Żółkiewka. Nietrzeźwy mężczyzna jadący na skuterze wywrócił się na środku skrzyżowania tuż przed nadjeżdżającym radiowozem. Miał 4,5 promila.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 18-tej. Policjanci patrolowali podległy region w Żółkiewce. W pewnym momencie zauważyli motorowerzystę, jadącego od strony miejscowości Zaburze. Mężczyzna nie korzystał z hełmu ochronnego. Gdy wjechał na skrzyżowanie z drogą powiatową, nie opanował pojazdu i wywrócił się tuż przed nadjeżdżającym radiowozem.

W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi, a jego mowa była bełkotliwa. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 41-latka – mieszkańca gminy Żółkiewka. Badanie alkomatem wykazało, iż miał 4,44 promila alkoholu w organizmie. Na miejsce została wezwana również karetka pogotowia. Lekarz po przebadaniu 41-latka, nie stwierdził u niego żadnych obrażeń.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

(fot. policja.pl)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.