Kraśnik: Wjechała rowerem wprost pod ciągnik, którym kierował pijany kierowca

68 68106

Policjanci z Annopola ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Kosinie. Jadąca rowerem kobieta wjechała wprost pod nadjeżdżający ciągnik rolniczy. Kierujący maszyną nie miał szans na uniknięcie zderzenia. Jak się jednak okazało był nietrzeźwy. Rowerzystka trafiła do szpitala.

Wczoraj w Kosinie gm. Annopol doszło do zdarzenia drogowego w którym obrażenia odniosła 34 letnia rowerzystka. Wyjeżdżając zza betonowego parkanu na drogę wjechała wprost pod nadjeżdżający ciągnik rolniczy. Po zderzeniu kobieta straciła przytomność. Została przewieziona do szpitala w Kraśniku.

Jak się okazało, nie bez winy był również traktorzysta. Kontrola trzeźwości wykazała, iż kierował ciągnikiem rolniczym mając prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz musi liczyć się z odpowiedzialnością karną.

184materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.