Kraśnik: Ukradł samochód, który miesiąc wcześniej sprzedał

Podczas sprzedaży samochodu nie przekazał kupującemu drugiego kluczyka. Miesiąc po transakcji postanowił wykorzystać okazję i ukradł z parkingu wcześniej sprzedany samochód.

Z jednego z miejskich parkingów w Kraśniku został skradziony samochód VW passat. Właściciel pojazdu jak się okazało miesiąc wcześniej zakupił samochód od osiemnastoletniego mieszkańca Kraśnika.

Podczas kontroli drogowej, patrol WRD zauważył pojazd zgadzający się z opisem skradzionego. Samochód został zatrzymany do kontroli. Jak się okazało za kierownicą passata siedział poprzedni właściciel pojazdu, który w trakcie sprzedaży nie przekazał drugiego kluczyka.

Wykorzystując go, w nocy wraz ze swoim kolegą zabrał samochód z parkingu na którym pozostawił go nowy właściciel wraz z częścią dokumentów pojazdu. Jak ustalili policjanci nieuczciwy sprzedający miał zamiar jeszcze tego dnia wyjechać samochodem za granicę.

Osiemnastolatek jak i jego kompan za swój czyn odpowiedzą przed sądem, za kradzież pojazdu grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.