Kraśnik: Czołowe zderzenie samochodów

68 93568

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku czołowego zderzenia samochodów do którego doszło we wtorek w miejscowości Liśnik Mały.

Do zdarzenia drogowego doszło doszło wczoraj w miejscowości Liśnik Mały na trasie krajowej nr 74. Dwa samochody osobowe zostały mocno rozbite, a ich kierowcy trafili do szpitala, po czołowym zderzeniu.

Ze wstępnych ustaleń i zeznań świadka wynika, że samochód audi nagle zaczął jechać „wężykiem” i zjechał na przeciwny pas. Jadący z naprzeciwka skodą kierowca nie zdążył zareagować na niebezpieczny manewr i doszło do czołowego zderzenia pojazdów.

Obu kierowcom zderzenie nie były groźne dla życia. Policjanci z Kraśnika ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Jak wykazało badanie alkomatem obaj kierujący byli trzeźwi.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.