Kraśnik: Awaria sieci wodociągowej na ul. Urzędowskiej. Mieszkańcy bez wody

pos2

Do awaria sieci wodociągowej w ul. Urzędowskiej w Kraśniku doszło w środowy poranek. Trwają prace nad uszczelnieniem wodociągu.

 

Kraśnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji dostało w środę o godzinie 6:20 zgłoszenie o wyciekającej wodzie spod ziemi na ul. Urzędowskiej 125. Natychmiast po zgłoszeniu woda w wodociągu została zakręcona.

 

Pękła rura wodociągu, którą należało odkopać i wymienić odcinek na długości jednego metra. Aktualnie trwają końcowe prace przy montażu danego odcinka.

 

Brak wody dotyczy mieszkańców od ul. Przechodniej do ul. Nowej. Mowa tu o 30 domach jednorodzinnych i 4 budynkach usługowych.

 

Planowane wznowienie w dostawie wody zaplanowano na godzinę 12:30.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.