Kradziony mercedes na granicy

Na polsko-białoruskiej granicy zatrzymano wart ok. 250 tysięcy złotych skradziony samochód. Na przejście graniczne w Terespolu mercedesem E350 wjechał obywatel Białorusi.

 

W niedzielę 26 lutego, na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu – na kierunku wjazdowym do Polski, zatrzymano samochód marki Mercedes E350 o szacunkowej wartości 245 tys. zł.

 

W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż samochód jest poszukiwany jako utracony na terytorium Niemiec. Do sprawy zatrzymano kierowcę pojazdu obywatel Białorusi.

 

Tego samego dnia na kierunku wyjazdowym, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatela RP.  Kierowca usiłował wyprowadzić z Polski naczepę marki LAMBERET o szacunkowej wartości 20 tys. zł. W czasie kontroli granicznej ustalono, iż naczepa została skradziona na terytorium Hiszpanii.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.