Kradzież w Żabce. Wykorzystał chwilę nieuwagi i ukradł pieniądze ze sklepu

Ukradł pieniądze w Żabce
Ukradł pieniądze w Żabce | fot. KMP Lublin

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów sieci Żabka w Lublinie. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1200 zł, które zostały pozostawione bez nadzoru.

Kradzież pieniędzy w Żabce

Do kradzieży doszło w marcu w jednym ze sklepów sieci Żabka w centrum Lublina. Z ustaleń policji wynika, iż sprawca, robiąc zakupy, zwrócił uwagę na pieniądze pozostawione bez nadzoru. Gdy upewnił się, że żadnego z pracowników nie ma w pobliżu, dokonał ich kradzieży, a następnie wyszedł. Wartość strat oszacowano na 1200 złotych.

Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy Alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Ukradł pieniądze w Żabce
Ukradł pieniądze w Żabce | fot. KMP Lublin

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nikogo nie zastanowił ten zakryty ryj? Chociaż ostatnio to norma xD.