Kradzież w Stokrotce. Wyniosły ze sklepu zakupy o wartości 800 zł. Poznajesz je?

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Kobiety wykorzystując chwilową nieuwagę personelu wyniosły zakupy ze sklepu sieci Stokrotka. Wizerunek złodziejek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Kradzież w Stokrotce

Do kradzieży doszło 18 listopada w jednym ze sklepów sieci Stokrotka w Lublinie. Zarejestrowane przez kamery kobiety dokonały kradzieży artykułów spożywczych o wartości ok. 800 złotych.

Jeżeli ktoś je rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Aktualizacja 22.01.2022

Po publikacji wizerunku kobiet, które dokonały kradzieży do komisariatu 3. zgłosiła się jedna z nich i przyznała do winy. Kobieta zobaczyła swoje zdjęcie w jednym z portali internetowych. Druga z kobiet również została już ustalona.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.