Kradzież w Stokrotce. Wyniósł kilka opakowań kawy i butelek alkoholu. Poznajesz go?

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży artykułów w Stokrotce
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży artykułów w Stokrotce | fot. KMP Lublin

Mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę personelu wyniósł kilka opakowań kawy i butelek alkoholu ze sklepu sieci Stokrotka. Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Kradzież w Stokrotce

Do kradzieży doszło w markecie sieci Stokrotka na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna kilkukrotnie pojawił się w sklepie. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży kawy i alkoholu. Łączne straty oszacowano na 850 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery sklepowego monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4 Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Mężczyzna wyniósł skradzione produkty pod koszulką
Mężczyzna wyniósł skradzione produkty pod koszulką | fot. KMP Lublin

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Obstawiam, że to Seba, albo Mirek. Zastanawiają mnie jednak dwie rzeczy. Nie nałożył maski, co by nieco utrudniło jego rozpoznanie, ale zmienił buty z czerwonych na białe. A może to bracia bliźniacy.