Kradzież w Stokrotce. Kilkukrotnie wynosił ze sklepu różne artykuły, nie płacąc za nie

stokrotka optima
Stokrotka Optima | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna, wykorzystując nieuwagę personelu, kilkukrotnie okradł jeden ze sklepów sieci Stokrotka w Lublinie. Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Kradzież w Stokrotce

Do kradzieży doszło w jednym z marketów sieci Stokrotka na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna kilkukrotnie pojawił się w sklepie. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży artykułów spożywczych. Łączne straty oszacowano na kwotę ponad 600 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4 Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00.

Aktualizacja: Mężczyzna sam zgłosił się na policję.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.