Kradzież w salonie tatuażu w centrum Lublina. Wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł kopertę ze sporą sumą

Studio tatuażu publikuje wizerunek złodzieja, który ukradł kopertę z pieniędzmi
Studio tatuażu publikuje wizerunek złodzieja, który ukradł kopertę z pieniędzmi | fot. Valhalla Tattoo

Salon tatuażu mieszczący się w centrum Lublina publikuje wizerunek mężczyzny, który wykorzystał chwilową nieuwagę pracowników i ukradł kopertę ze sporą ilością gotówki. Wyznaczono wysoką nagrodę za wskazanie sprawcy.

Ukradł kopertę z pieniędzmi

Do kradzieży doszło w czwartek (12.01) w studio tatuażu i piercingu Valhalla Tattoo przy ul. Peowiaków w Lublinie. Z informacji nam przekazanych wynika, że do studia wszedł mężczyzna, który wykorzystał chwilową nieuwagę pracowników i ukradł kopertę ze sporą ilością gotówki, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez kamery w budynku. Właściciel studia tatuaży wyznaczył wysoką nagrodę za pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny.

Aktualizacja

Tożsamość mężczyzny została już ustalona.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Raczej nie chciałbym być w skórze tego, który okradł te studio.. Nie znał chyba właściciela 😂🤷