Kradzież w salonie optycznym. Ukradł okulary o wartości tysiąca złotych. Poznajesz go?

okulary
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi i ukradł z salonu optycznego okulary przeciwsłoneczne. Ich wartość oszacowano na blisko 1000 zł. Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Ukradł okulary Lublin

Do kradzieży doszło w galerii handlowej w centrum Lublina. Mężczyzna zarejestrowany przez monitoring wszedł do salonu optycznego. Tam przez dłuższą chwilę oglądał różne modele okularów przeciwsłonecznych. W pewnym momencie wykorzystał nieuwagę personelu i dokonał kradzieży. Straty oszacowano na 1000 złotych.  

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00.

Wizerunek mężczyzny, który ukradł okulary
Wizerunek mężczyzny, który ukradł okulary | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.