Kradzież w Rossmannie. Kto rozpoznaje nastoletnie złodziejki?

rossmann drogeria
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci poszukują nastolatek, który dokonały kradzieży w drogerii w galerii handlowej. Wizerunek złodziejek zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło w jednej z galerii handlowych w Lublinie. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że dwie nastolatki weszły do jednej z drogerii, gdzie dokonały kradzieży artykułów o łącznej wartości ponad 600 złotych.

Wizerunek sprawczyń nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś je rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub 112.

kradzież drogeria rossmann lublin
Kradzież w Rossmannie | fot. KMP Lublin

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Im więcej takich kradzieży tym – być może – szybciej rozstanie zniesiony bezsensowny nakaz zasłaniania twarzy, a najlepiej gdyby był zakaz zasłaniania twarzy w miejscach publicznych! Tylko bandyta boi się o swoja tożsamość!

  2. Trzeba było zatrudnić specjalistę od ochrony zabezpieczeń i zainwestować w lepsze kamery to byłoby coś widać.