Kradzież ciężarówki z ładunkiem. Ślad po pracowniku i pojeździe zaginął

Kradzież ciężarówki z naczepą | fot. nadesłane

Policjanci poszukują ciężarówki z naczepą i ładunkiem, którą ukradł jeden z pracowników. Mężczyzna zatankował do pełna pojazd i ślad po nim zaginął.

We wtorek policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu ciężarowego z naczepą. Ze zgłoszenia wynikało, że w poniedziałek (12.02) pracownik jednej z firm z Lublina miał dostarczyć towar pod wskazane miejsce, lecz ślad po nim jak i po ciężarówce z naczepą i towarem zaginął.

Skradziony pojazd to niebieska Scania 164L o numerach rejestracyjnych LU9700W. Osoby, które widziały skradziony pojazd i znają jego lokalizację proszone są o przekazanie informacji pod nr tel. 81 535 58 00.

Właściciel pojazdu wyznaczył nagrodę pieniężną dla znalazcy.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Obiektywny…masz pojęcie,jak jak foka o nartach…dziadtrans nie wypłacił pieniędzy kierowcy,więc auto poszło w zastaw,a teraz złodziej dziadtransowy próbuje zrobić złodzieja z kierowcy….przy okazji….STENAJ Wrocław….opłacało ci się mnie oszukać?no,widzisz…a,te 5 stów i tak mi oddasz…chyba,że otrzymam potwierdzoną informację,że nie żyjesz,a póki co wciąż jak nie KAS,to CBA będzie pukało do ciebie.

  2. Jeśli zatankował pojazd do pełna to niby chciałby daleko pojechać ale… dalekiego wyjazdu po kraju kradzioną ciężarówką nie da się planować bo ktoś ją zauważy, więc albo jest gdzieś w dziupli w okolicach Lublina i już rozładowana z towaru albo ktoś policzył że do czasu zanim się ktoś zreflektuje dojedzie do wschodniej granicy i ja przekroczy… z tego co słyszałem jedno przejście przebudowują i odprawa trwa długo więc musiał wybrać przejście szybsze, towar który wiózł nie może podlegać ocleniu chyba że faktura będzie na firmę przewozową… ale szukałbym w tym kierunku…