Kradł markowe i drogie perfumy. Usłyszał zarzuty, trafił do zakładu karnego

68 155229
27-latek odpowie za kradzież markowych perfum | fot. KPP Puławy

Do zakładu karnego trafił 27-latek, który został ujęty na kradzieży perfum w drogerii. Jak się okazało, wcześniej kradł również na terenie pow. radzyńskiego. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

W poniedziałek dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży perfum i artykułów chemicznych w galerii handlowej. Mężczyzna został zatrzymany przez pracownika ochrony, gdy z torbą wyładowaną perfumami, pastami do zębów i żelami pod prysznic wyszedł z drogerii i skierował się do wyjścia.

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 27-latek z powiatu żyrardowskiego. Mężczyzna ukradł towar na kwotę ponad 2,4 tys. zł. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach do odbycia jednego roku kary pozbawienia wolności, również za kradzież.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma na sumieniu podobne czyny na terenie działania innych jednostek. Policjanci z pow. radzyńskiego prowadzą sprawę kradzieży perfum, do której doszło w sierpniu w drogerii. W tamtym przypadku, sprawca ukradł 12 butelek perfum na kwotę ponad 3,5 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został przesłuchany. Za ostatnio popełnione czyny odpowie przed sądem. Ze względu na swoją przeszłość będzie odpowiadał w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa. Wczoraj trafił do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.