Kozienalia 2017 w Lublinie. Zamkną dla ruchu ul. Bernardyńską (objazdy)

cof

W związku ze startującymi dziś Kozienaliami zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Bernardyńskiej. Kierowcy na objazdy.

 

Dziś (piątek) rozpoczynają się ostatnie imprezy w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej – Kozienalia 2017. Impreza organizowana jest na terenie Browaru PERŁA przy ul. Bernardyńskiej.

 

Zarząd Dróg i Mostów informuje, że w dniach 19-22 maja w godz. 18.00 – 2.00 (w nocy) dnia następnego wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Bernardyńskiej od ul. Miedzianej do skrzyżowania z ul. Zamojską z dopuszczeniem przejazdu pojazdów komunikacji miejskiej.

 

Pojazdy jadące od strony Placu Wolności będą kierowane przez ul. Miedzianą do ul Wyszyńskiego. Z ul. Zamojskiej i ul. Wyszyńskiego nie będzie wjazdu w ul. Bernardyńską. Do centrum można się dostać przez ul. Rusałka i Mościckiego lub od ul. Lubartowskiej przez ul. Staszica i ul. Radziwiłłowską.

 

Czytaj także: Kozienalia 2017 w Lublinie. Sprawdź, godzinowy rozkład imprezy [PROGRAM]WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.