Koza błąkała się po Lublinie. Straż Miejska przybyła na ratunek (zdjęcia)

Wczoraj strażnicy miejscy dostali zgłoszenie, że na ul. Przejrzystej błąka się koza. Strażnicy postanowili zabrać zagubione zwierze.

 

W środę około godz. 17.20 funkcjonariusze Eko-Patrolu otrzymali zgłoszenie o kozie błąkającej się w okolicach ul. Przejrzystej. Na miejscu, na niezamieszkałej działce, w zaroślach znaleziono kozę.

 

Według informacji od zgłaszającej, zwierzę przebywało tam od wczoraj, a nikt w okolicy nie hoduje kóz. Wobec niemożności ustalenia właściciela zwierzęcia, strażnicy miejscy zabrali kozę do busa i przewieźli do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt przy ul. Stefczyka.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.