Korowód studencki przeszedł ulicami Lublina. Szukajcie siebie na zdjęciach

W środę ulicami Lublina przeszedł barwny korowód studencki, który zapoczątkował Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2019. W korowodzie wzięli udział studenci ze wszystkich lubelskich uczelni.

W środę swoją imprezę rozpoczęli studenci Politechniki Lubelskiej. Tego dnia na scenie wystąpił Tymek, Enej oraz Happysad. W dniu dzisiejszym na scenie wystąpi Planbe, Guzior, Kękę i Quebonafide.

>>> KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ GODZINOWY ROZKŁAD KONCERTÓW

Dzisiaj swoją imprezę rozpoczynają też studenci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej. Impreza odbędzie się na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie. Na scenie wystąpi Sokół, Żabson, Hemp Gru, Rasmentalism, Smolasty i Ten Typ Mes.

>>> KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ GODZINOWY ROZKŁAD KONCERTÓW

Korowód studencki 2019 | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Kliknij dalej, by wczytać kolejne zdjęcia

Dalej

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.