Korowód studencki przeszedł ulicami Lublina. Szukajcie siebie na zdjęciach

W środę ulicami Lublina przeszedł barwny korowód studencki, który zapoczątkował Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2019. W korowodzie wzięli udział studenci ze wszystkich lubelskich uczelni.

W środę swoją imprezę rozpoczęli studenci Politechniki Lubelskiej. Tego dnia na scenie wystąpił Tymek, Enej oraz Happysad. W dniu dzisiejszym na scenie wystąpi Planbe, Guzior, Kękę i Quebonafide.

>>> KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ GODZINOWY ROZKŁAD KONCERTÓW

Dzisiaj swoją imprezę rozpoczynają też studenci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej. Impreza odbędzie się na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie. Na scenie wystąpi Sokół, Żabson, Hemp Gru, Rasmentalism, Smolasty i Ten Typ Mes.

>>> KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ GODZINOWY ROZKŁAD KONCERTÓW

Korowód studencki 2019 | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Kliknij dalej, by wczytać kolejne zdjęcia

DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.