Koronawirus w Polsce: Będzie aplikacja na telefony dla osób na kwarantannie

telefon
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Jeszcze dziś zostanie uruchomiona aplikacja na smartfony dla osób przebywających na kwarantannie – zapowiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda.

W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy i Premiera Mateusza Morawieckiego. Dotyczyło działań związanych z walką z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Andrzej Duda poinformował, że w najbliższych godzinach dla osób znajdujących się w kwarantannie zostanie uruchomiona specjalna aplikacja, która będzie mogła być instalowana na smartfonach i będzie pomagała w realizacji kwarantanny.

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.