Koronawirus w pociągu TLK z Warszawy do Lublina. Sanepid poszukuje pasażerów

dworzec pkp lublin pociąg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sanepid poszukuje osób, które 27 sierpnia podróżowały pociągiem TLK z Warszawy do Lublina. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublinie informuje, że u pasażera pociągu relacji Warszawa – Lublin potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Chodzi o pociąg numer 52100 TLK Kochanowski, który w dniu 27.08.2020 r. wyjechał z Warszawy o godz. 13:15. Zakażony pasażer podróżował w wagonie nr 12, na miejscu nr 83.

Osoby, które podróżowały tym pociągiem w sąsiedztwie wskazanego miejsca, proszone są o pilny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie pod numerem tel. 605 194 800.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.